Panevėžio plėtros agentūra

Stan Nieuwenhuis (Belgija): turo Baltijos šalyse koncertas TRACES (Pėdsakai)

Koncertai

TRACES (Pėdsakai)

Kornetininkas ir džiazo elektronikos atlikėjas Stan Nieuwenhuis (Belgija)

Turo Baltijos šalyse koncertas TRACES (Pėdsakai)

Panevėžio muzikiniame teatre kornetininkas ir džiazo elektronikos atlikėjas Stan Nieuwenhuis (Belgija) surengs turo Baltijos Šalyse koncertą „TRACES“ (Pėdsakai).

Stan Nieuwenhuis yra apdovanojimus pelnęs kompozitorius, atlikėjas ir garso inžinierius. Savo patirtimi apie muzikos kūrimą jis dalijasi seminaruose, mokymuose.

„Tai yra mano solo projektas. Mano „namų bazė“. Tai esu aš, mano kornetas ir elektronika. Tai muzika, kurią kuriu aš pats savo namų studijoje. Po daugybės abejonių, tiesiog nusprendžiau su šiuo projektu lipti į sceną. Kadangi aš pats turiu priimti visus sprendimus, kas žino, kuo visa tai baigsis?“, – teigia  kornetininkas ir džiazo elektronikos atlikėjas Stan Nieuwenhuis.

Kaip kompozitorius, Stan Nieuwenhuis nuolat stebi pasaulį, kuriame gyvena, savo kūryboje akcentuoja kontrastus, viltį, jausmus. Jis kuria įvairių stilių muziką, su kuria susipažino augdamas, dar vaikystėje. Tai yra pučiamųjų, populiarioji, klasikinė, elektroninė muzika. Būtent šis muzikinis universalumas geriausiai apibūdina Stan Nieuwenhuis kaip kompozitorių.