Panevėžio plėtros agentūra

PREMJERA „Pasakų medis“, aut. ir rež. M. Bogomas

Spektakliai

Panevėžio lėlių vežimo teatras mažuosius žiūrovus kviečia į naująją premjerą - "Pasakų medis". Teatro kūrybinė trupė, kartu su profesionalia, ne vieną spektaklį Panevėžio lėlių vežimo teatre pastačiusia režisierė iš Ukrainos Marina Bogomas ir dailininke Olga Filončiuk, sukūrė spektaklį, kurio pagrindas yra lietuvių liaudies pasakos. Spektaklis ypatingas ne tik savo vertybėmis, bet ir įstabiomis šiaudinėmis lėlėmis, kurios atgyja vos į jas pažiūrėjus, o su kiekvienu jų judesiu prasideda stebuklas.

Na o šis spektaklis apie.... Gyveno kartą vyras ir moteris. Ir turėjo jie tiek pasakų, kiek medžiai turi  lapų, kiek danguje yra žvaigždžių.... Visos tos pasakos buvo skirtingos: linksmos ir liūdnos, malonios ir baisios, paprastos ir stebuklingos…. Ir visos tos pasakos pasakojo mūsų brangios žemės istoriją. Žemės, kurią mes taip mylime!


Spektaklis "Pasakų medis" įkvepia vaikus ir tėvelius pasinerti į nuostabų lietuvių tautosakos pasaulį. Tai spektaklis, kuriame kiekvienas gali pajusti prisirišimą prie paveldo ir įkvepiančių istorijų, leidžiančių pažvelgti į mūsų gimtąjį kraštą kitomis spalvomis!


SPEKTAKLIO AUTORĖ IR REŽISIERĖ – Marina Bogomas.
DAILININKĖ – Olga Filončiuk.
VAIDINA: Rima LapinskienėDanutė RukšienėMargarita KisiliovaRita ZutkienėAleksandras ŽeleznovasStanislavas AlochinasVladyslavas MozgovijusIgoris Ignatenko, Aliona Hašinska.
SPEKTAKLĮ KURIANT DALYVAVO: Marija Makarenko, Marina Kreidi, Kęstutis Vaitkevičius.
GARSO REŽISIERIUS – Andrius Gaigalas.
ŠVIESOS REŽISIERĖ - Ina Jackūnienė.
REŽISIERIAUS ASISTENTĖ - Reda Matuzevičienė.
TEATRO MENO VADOVAS Antanas Markuckis.

 

PREMJERA: 2023 lapkričio 18 d.


Skirta vaikams nuo 2 metų.
Spektaklio trūkmė: 40 min.