Panevėžio plėtros agentūra

PREMJERA! Miuziklas visai šeimai „Natukai iš Muzikėnų šalies“

Spektakliai

PREMJERA! Miuziklas visai šeimai „Natukai iš Muzikėnų šalies“

Panevėžio muzikinis teatras kviečia į miuziklo visai šeimai premjerą!

Giedriaus Svilainio ir Nerijaus Petroko spektaklis „Natukai iš Muzikėnų šalies“ nukels į stebuklingą Muzikėnų šalį, kurioje gyvena žaismingi personažai Natukai, Partitūra, Metronomas, Sinkopė bei kiti. Šiame ypatingame muzikos pasaulyje viskas alsuoja muzika ir verda savitas, įvairių nuotykių, linksmybių ir dramų kupinas gyvenimas.

Scenoje, lyg magiškame žaidimų pasaulyje, Natukai žaidžia įvairius muzikinius žaidimus, sprendžia galvosūkius, kol netikėtai pasirodęs piktas ir pagiežingas slibinas Triolijus bando sudrumsti taikią ir harmoningą Muzikėnų šalies kasdienybę. Sumanūs ir išradingi Natukai narsiai pasipriešina slibino piktadarystėmis, o vėliau siaubūną paverčia savo draugu.

Spektaklyje skamba stilizuota įvairių žanrų ir nuotaikų muzika – nuo senosios muzikos intonacijų iki džiazo ir repo improvizacijų, nuo svajingų lyriškų melodijų iki žaismingo ritmo šėlsmo, netrūksta ir šokio magijos. Nuotaikingame, šmaikščiame ir dinamiškame spektaklyje kartu su Muzikinio teatro orkestru, solistais ir choro dainininkais vaidmenis kuria talentingi Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos moksleiviai. Mokinius paruošė mokytoja Laima Česlauskaitė.

Kompozitorius Giedrius Svilainis
Libreto autorius ir režisierius Nerijus Petrokas (pasakų ir užduočių knygelės „Natukai iš Muzikėnų šalies“ motyvais)
Muzikos vadovas ir dirigentas Martynas Bražas
Scenografas Sergėjus Bocullo
Choreografas Aleksandras Jankauskas
Kostiumų dailininkė Rita Kosmauskienė

VAIDMENYS IR ATLIKĖJAI
Partitūra – Elena Kalvaitytė-Vitkauskienė, Laima Česlauskaitė
Metronomas – Rytis Janilionis, Ramūnas Urbietis
Sinkopė – Justina Tomkutė, Hilarija Čeponytė
Slibinas Triolijus – Vygantas Bemovas, Martynas Stankevičius
Klaviatūra – Agnė Jakštonienė
Fermata – Žaneta Malinauskienė
Natukai –  Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos moksleiviai ir Panevėžio muzikinio teatro choro dainininkai

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokiniai:
Urtė Karaliūtė, Rugilė Abukauskaitė, Viltautė Girniūtė, Sofija Sauchataitė, Teresė Buraitytė, Ugnė Krištapaitytė, Estrėja Morozovaitė, Emilija Vilytė, Oresta Tarabildaitė, Gustė Grakauskaitė, Gabija Krasauskaitė, Liepa Buraitytė, Milita Strazdaitė, Hilarija Čeponytė, Aurėja Černytė, Kornelija Railaitė, Nora Radeckaitė, Gustė Vasiliauskaitė, Rasvilė Buikaitė, Auksė Einorytė, Saulė Paukštytė, Rusnė Vasiliauskaitė