Panevėžio plėtros agentūra

„Pasakų medis“, aut. ir rež. M. Bgomas

Spektakliai

Teatro kūrybinė trupė, kartu su profesionalia, ne vieną spektaklį Panevėžio lėlių vežimo teatre pastačiusia režisierė iš Ukrainos Marina Bogomas ir dailininke Olga Filončiuk, sukūrė spektaklį, kurio pagrindas yra lietuvių liaudies pasakos. Spektaklis ypatingas ne tik savo vertybėmis, bet ir įstabiomis šiaudinėmis lėlėmis, kurios atgyja vos į jas pažiūrėjus, o su kiekvienu jų judesiu prasideda stebuklas.

Na o šis spektaklis apie.... Gyveno kartą vyras ir moteris. Ir turėjo jie tiek pasakų, kiek medžiai turi  lapų, kiek danguje yra žvaigždžių.... Visos tos pasakos buvo skirtingos: linksmos ir liūdnos, malonios ir baisios, paprastos ir stebuklingos…. Ir visos tos pasakos pasakojo mūsų brangios žemės istoriją. Žemės, kurią mes taip mylime!

Spektaklis "Pasakų medis" įkvepia vaikus ir tėvelius pasinerti į nuostabų lietuvių tautosakos pasaulį. Tai spektaklis, kuriame kiekvienas gali pajusti prisirišimą prie paveldo ir įkvepiančių istorijų, leidžiančių pažvelgti į mūsų gimtąjį kraštą kitomis spalvomis!

Skirta vaikams nuo 2 metų.
Spektaklio trūkmė: 40 min.