M. Baranauskaitė „Musių valdovas“ (W. G. Golding romano „Musių valdovas“ motyvais)

Spektakliai

M. Baranauskaitė „Musių valdovas“ (W. G. Golding romano „Musių valdovas“ motyvais)


Paaugliams nuo 12 m.
Trukmė – 1 val. 30 min.

Režisierė – Monika Klimaitė
Inscenizacijos autorė – Monika Baranauskaitė
Scenografė – Patricija Vytytė
Kostiumų dailininkė – Izabelė Narečionytė
Kompozitorius – Manuel Velazquez

Vaidina: Povilas Adomaitis, Šarūnas Januškevičius, Izabelė Visockaitė, Radvilė Bronušaitė, Dovilė Klementjeva, Martynas Klementjevas, Aidas Jurgaitis.

„Musių valdovas“ tai žmoguje tūnančio žvėries alegorija – tai, kaip Jungas pasakytų „mūsų šešėlis“, ego, kuris gali būti ambicingas, jautrus, įžeidus, trokštantis galios ir dėl to žiaurus. Žvėris - tai destruktyvi jėga, kuri kaip bomba tiksi kiekviename iš mūsų, o sprogus, gali pakenkti ne tik aplinkiniams, bet ir mums patiems.

Visiems gerai žinomas Viliamo Gouldingo romanas „Musių valdovas“ spektaklyje virs paslaptingu žaidimu, kodiniu pavadinimu „musių valdovas“, kuris kiekvieną žaidžiantį išves iš komforto zonos, privers peržengti ribas ir atsakyti už savo pasirinkimus. Tai žaidimas, kurio galutinis tikslas – susitikimas su „žvėriu“.

Spektaklis kvies visus trumpam pamiršti, kad pasaulyje egzistuoja suaugusieji ir persikelti į klasikinę, visiems gerai pažįstamą vaikų žaidimų aikštelę ir taip pažvelgti į nusistovėjusį bendravimo modelį, taisykles ir agresiją vaikų akimis. Čia moralė kovoja su nedorove, racionalus protas su emocijomis, o atsakomybė - su asmeninės valdžios troškimu. Tai, kas nutinka su vaikais kieme, vyksta su kiekvienu iš mūsų, mus supančiose aplinkose, mūsų socialiniuose „kiemuose“.

Projektą finansuoja: Lietuvos Kultūros taryba.

Bilietai: https://tiketa.lt/.../panevezio_teatras_menas_rez__monika...

Taip pat kviečiame bilietus rezervuoti tel. (8-45) 468935 arba el. paštu: teatras.menas@gmail.com
Kasos darbo laikas: II-V 11-15 val. ir 1 val. prieš renginį.

Panevėžio teatras „Menas“
Vasario 16-osios g. 19, Panevėžys.