Panevėžio plėtros agentūra

J. Gruševskio pjesės motyvais „Liūdna linksma pasaka“, rež. A. Gladkova

Spektakliai

Vežimas veža stebuklingą lėlių teatro pasaulį į kaimus ir miestelius!

Panevėžio lėlių vežimo teatras birželio 3 – 23 dienomis jau 37-tus metus išvyksta į tradicines vasaros gastroles su vežimu po Lietuvą. Gastrolių metu kūrybinis kolektyvas aplankys 8 savivaldybes: Kėdainių, Kauno, Jurbarko, Pagėgių, Tauragės, Kelmės, Radviliškio ir Panevėžio. Iš viso 37 vietoves. Šiais metais teatras lankysis ne tik Aukštaitijos, bet ir Suvalkijos, Žemaitijos etnografiniuose regionuose, dalinsis kultūrinėmis vertybėmis, tradicijomis. Gastrolių metu užsuksime į dar nelankytas vietoves garsindami Panevėžio regioną ir kviesdami pas mus atvykti. Taip pat aplankysime ir mūsų laukiančius gerbėjus Panevėžio rajone. Per 20 dienų nuvažiuosime 470 kilometrų. Specialiai spektaklių rodymui pritaikytu vežimu teatro kūrybinė trupė važiuoja per mažiausius kaimus, miestelius ir miestus formuodama augančios kartos požiūrį į profesionalaus meno vertę.

Šiais metais teatro trupė žiūrovams rodys romantikos ir subtilaus vaikiško humoro pilną premjerinį spektaklį - J. Gruševskio pjesės motyvais „Liūdna linksma pasaka“, rež. A. Gladkova. Spektaklyje atskleidžiama amžiną gėrio ir blogio kovos tema, santykių tarp žmonių svarba. Gastrolių metu spektaklio bilieto kaina 1,00 Euras. Tačiau spektaklį galės išvysti visi, net ir tie, kurie negalės leisti sau įsigyti bilietą už numatytą mokestį - nepasiturintys, neįgalūs ar socialiai remtini žmonės spektaklį galės žiūrėti nemokamai.

Kviečiame visus nepraleisti unikalios galimybės pamatyti spektaklį rodomą iš keliaujančio vežimo. Kartu sukurkime gražiausius prisiminimus sau ir savo vaikams. Kviečiame į susitikimą su stebuklingu lėlių teatro pasauliu, kur gyvai prakalba mylimos pasakos herojai. Į pilną spalvų, muzikos, vaizdų ir jausmų šventę.

Daugiau informacijos:

https://www.leliuvezimoteatras.lt/naujienos/

https://www.facebook.com/Panevezioleliuvezimoteatras

vezimoteatras@gmail.com ir tel. +37067797335