Panevėžio plėtros agentūra

IŠPARDUOTA. El Fuego: gražiausios dainos Mamai

Koncertai

Gegužės 5 d., 18 val., sekmadienis

Panevėžio muzikinis teatras

Grupė „El Fuego“ ir Panevėžio muzikinio teatro orkestras 

Dirigentas Martynas Bražas

Programoje – visų laikų gražiausi kūriniai mamoms.

Gegužės 5 d. 18 val. Panevėžio muzikinis teatras kviečia į išskirtinai šviesų šventinį Motinos dienai skirtą koncertą. Grupė „El Fuego“ ir Panevėžio muzikinio teatro orkestras, vadovaujami dirigento M. Bražo, atliks visų laikų gražiausius mamoms skirtus muzikinius kūrinius.

„El Fuego“ – tai analogo Lietuvoje neturinti, daugiau nei 12 metų aktyviai koncertuojanti trijų klasikinių vyriškų balsų grupė. Ją sudaro jauni, su didžiuliu energijos užtaisu dainininkai – Paulius Bagdanavičius, Edgaras Davidovičius ir Rokas Spalinskas. Grupės sudėtis išsiskiria lankstumu, charizma, balsų derėjimu ir vidine jėga. Koncertuose galima ne tik išgirsti, bet ir pajusti tai, ką atlieka šie trys vyrukai.

Panevėžio muzikinio teatro orkestras (vadovai Erki Pehk ir Martynas Bražas) pasižymi ne tik aukštu profesionalumu, bet ir ypatingu dėmesiu profesionalios muzikos sklaidai. Orkestro unikalumas atsiskleidžia grojant teatro muzikiniuose spektakliuose – miuzikluose, operetėse, operose ir organizuojant šventines programas su talentingais solistais. Orkestro pasirodymai tampa neatsiejama miesto kultūros dalimi, kai rengiami koncertai šventinių dienų proga. Taip pat orkestras nesiliauja stebinti savo įvairiapusiškumu, profesionalumu ir aukštais meniniais standartais.