Panevėžio plėtros agentūra

„Žaidžiame pasaulį“ startas

Vaikams

ŽAIDŽIAME PASAULĮ - tai šeimoms su 1-3 metų vaikais skirta ikimokyklinio ugdymo programa, kurioje mankštiname visus vaiko intelektus ir kviečiame pajusti metų ritmą per švenčių patyrimą. 12 mėnesių – 12 skirtingų temų, kurių kiekviena turi savo mėnesio repertuarą ir tematines veiklas.

Programoje šeimininkauja terapinė lėlė – šimpanzė Vincė. Ji karališkai mandagi ir, žinoma, išdykusi, atvykusi iš Mažųjų valdų karalystės. Pas Vincę taip pat kartais atkeliauja draugai: princas, žirafa Čiaba, princas Noriukas-Nenoriukas iš 7 intelektų lavinimo programų PAŽINTYS, KELIONĖS ir JAUSMAI.

Ką veikiame pamokos metu?

Į pamoką renkantis draugams tyrinėjame įkvėpimų stalelio gėrybę-įdomybę. Atveriame išminties skrynelę, kurioje randame sentensiją (ją praktikuoti kviečiame pamokoje). Pasisveikiname atidarymo ratelyje ir patiriame keletą žaidimų.

Judėjimas – neatsiejama vaiko dalis, tad enciklopedinės mankštelės metu nadojame judėjimą, kad subalansuotume protą, padėtume išsikrauti, lavintume kūną ir inspiruotume mokytis. Na, o prie šviesos stalo patiriame rimtuosius reikalus: matematika, raštas, kalba, emocijos ir t.t. Taip pat praktikuojame ankstyvojo muzikinio ugdymo veiklas, bei kūrybinio judėjimo praktikas.

Terapinės minutėlės metu mankštiname emocinį-socialinį intelektą. Padedame vaikams nusiraminti, pajusti pauzės svarbą. Pamokos pabaigą vainikuoja Vincės dirbtuvėlės, kurių metu kviečiame tyrinėti skirtingas veiklas. O susitvarkius po darbelių – atsisveikinimo žvakelės ritualas.

REGISTRACIJA:

https://docs.google.com/.../1JWOe8m2vleOP0oAn.../edit...