Panevėžio plėtros agentūra

„UžmESk akį į STEAM centrą“

Kiti renginiai

Apie renginį:
Ar matematika gali būti įdomi? Ar chemija gali užburti? Į tokius ir panašius klausimus jau seniai atsakė įtraukiojo ugdymo STEAM centrai. Gamtos, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kitų mokslų paslaptis gegužės 24 d. kviečiame sužinoti ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

Vietų skaičius – ribotas, registracija – būtina. Užsiregistruoti galite čia: https://www.esinvesticijos.lt/.../uzmesk-aki-i-steam...

Preliminari programa:
9:00 Pasitinkame svečius
10:15 - 11:30 Veiklos laboratorijose
11:45 Pabaiga

Trumpai apie renginių ciklą „UžmESk akį“:
Gegužės mėnesį kviečiame švęsti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20 metų sukaktį ir atverti 20 įspūdingų objektų 10 Lietuvos apskričių. Savo įmonių ir įstaigų duris atvers tiek viešojo, tiek ir privataus sektorių atstovai, sėkmingai pasinaudoję ir besinaudojantys ES investicijų suteikiamomis galimybėmis. Renginių ciklas vyks 05.17-06.01 dienomis.

Šiuos tris savaitgalius kviečiame ne tik „užmesti akį“ į projektus, bet ir sudalyvauti įtraukiančiose veiklose, edukacijose ir ekskursijose. O kartu su lankomu objektu nepamirškite aplankyti miesto ar apskrities įdomiausius objektus. Susipažinkime su Lietuva iš naujo!

Renginio organizatorius: CPVA.
Renginį finansuoja Europos Sąjunga.