Panevėžio plėtros agentūra

„Šokiai kam per trisdešimt (ir širdyje)“ vakaras su Indre Stonkuviene

Kiti renginiai

Indrė Stonkuvienė tęsia savo unikalius renginius ir kviečia į specialų vakarą, skirtą TIK MOTERIMS. Netrūks juoko, istorijų iš gyvenimo be tabu, įkvepiančių pasakojimų, šokių ir dainų. Vakaras skirtas Tau ir Tavo mylimiausioms.

Programa „Šokiai kam per trisdešimt (ir širdyje)“ skirta visoms moterims, mamoms, draugėms, kurios puikiai supranta, ką reiškia laužyti standartus. Indrė sako: „Savęs varžyti negalima, o visuomenės stereotipus paminti tiesiog būtina. Toks moteriškas susibūrimas ir geros energijos mainai privalomi kiek įmanoma dažniau. Iš patirties sakome, kad po tokių pasibuvimų, moterys grįžta pasikrovusios geros nuotaikos su kaupu, tad kitiems kartams vyrai patys perka bilietus savo mylimosioms“.

P.S. Yra posakis lenk medį, kol jaunas, o Indrė sako - kelk koją, kol keliasi, jeigu nesikelia, tam yra draugės, kad padėtų. Vakaro staigmena - atlikėjos Gabijos Lokytės pasirodymas!

P.P.S. Kviečiame visų amžių grupių pilnametes moteris! „Šokiai kam per trisdešimt (ir širdyje)“ yra vakarėlių pavadinimas, o ne amžiaus cenzas.

Staliukus galite rezervuoti skambindami +37065560015