Panevėžio plėtros agentūra

„Skonių atradimai tamsoje“ labdaros vakaras

Kiti renginiai

Panevėžio LIONS klubas švenčia 30 metų tarnystės jubiliejų ir kviečia į jau tradiciniu tapusį LABDAROS vakarą ,,SKONIŲ ATRADIMAI TAMSOJE“!

Vakaro metu tęsime prieš kelerius metus pradėtą pažintį su dar neragautais skonių deriniais, vyks tradicinis meno kūrinių aukcionas, pirmojoje vakaro dalyje skambės Panevėžio styginių kvarteto atliekami muzikos perlai, o renginį vainikuos ,,after party“ su Virgilijumi Valuntoniu ir grupe VANILINIS DANGUS. Kaip ir dera gimtadieniui, laukia kitos įvairios staigmenos!!!

Labdaros vakaro metu surinktos lėšos bus skirtos skirtingo amžiaus mokymų klasių įrengimui naujai statomame kompleksinių paslaugų centre ,,HARMONIJOS MIESTAS”, nes esame tikri, kad tai labai reikšmingai prisidės ne tik prie raidos sutrikimų turinčių vaikų, bet ir neįgalius vaikus auginančių šeimų gerovės: tėvai galės grįžti į darbo rinką, o įvairius raidos sutrikimus turintys vaikai galės kartu mokytis, įgyti kitų taip reikalingų nūdienoje socialinių įgūdžių ir leisti laisvalaikį su bendraamžiais.
Dėkojame už tai, kad jau 30 metų esate kartu su Panevėžio LIONS klubu ir būsite su mumis ateityje!

VIETA: Restoranas „Vasaris“, Aukštaičių g. 88, Panevėžys

LAIKAS: Balandžio 19 d.
Durys atidaromos 18:30 val.
Renginio pradžia : 19:00 val.

KVIETIMUS GALITE ĮSIGYTI:

- Restoranas „Vasaris“, Aukštaičių g. 88, Panevėžys;
- Kreipiantis į Panevėžio LIONS klubo narius. Tel. informacijai +370 650 98730

MINIMALI PARAMOS SUMA - 50 Eur asmeniui
Skirti lėšas Panevėžio LIONS klubo vykdomiems projektams taip pat galite :
- pervesdami lėšas į Panevėžio LIONS klubo atsiskaitomąją sąskaitą a/s LT637300010002382697 (laukelyje ,,Paskirtis“ nurodydami ,, HARMONIJOS MIESTAS“
- pasirinkami Jums nieko nekainuojančią alternatyvą ir skirdami 1,2% pajamų mokesčio deklaruojant pajamas ( Įmonės kodas 148534335, langelyje paskirtis nurodydami ,,HARMONIJOS MIESTAS“)

 

Akimirkos iš paskutinio mūsų renginio:
https://m.youtube.com/watch?v=sQH4SS59Tp4&feature=share
Filmavo Dovydas Šimeliūnas