Panevėžio plėtros agentūra

Rūtos Ščiogolevaitės, Aistės Pilvelytės ir Vaidos Genytės koncertas „Trys divos“

Koncertai

TRYS DIVOS

Pramogų pasaulis pasipuošė netikėtu ir spalvingu TRIO… Į Panevėžį atvyksta spindinčios divos su galingais balsais ir šokių aikštelėje šokių natomis sukelsiančią audrą – RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ, AISTĖ PILVELYTĖ, VAIDA GENYTĖ.

Restorano „Vasaris“ koncertų erdvėje drauge kursime spindinčią rudens nuotaiką bei jautrias emocijas. Tegu tai būnas noras atsigriebti už tai, kuomet šventinę nuotaiką vis atidėliojote. Programa ruošiama specialiai šio renginio svečiams. Skambės muzika, leisianti ir pajausti nuotaiką vidumi. Tai – pasisveikinimas su Aukštaitijos sostine. Čia, scenoje suskambės aukšto profesionalumo pasirodymai, nes magiškai ir nepaprastai sujungta kokybė ir naujo skambesio spalva.

Į klausimą – ar atlikėjos į šokių aikštelę kvies? Neabejotinai! Koncertas – renginys bus pilnas įspūdžių, netikėtumų bei atrakcijų su vakaro vedančiuoju, žanrų įvairovės, leisiančios išnaudoti šokių aikštelės privalumus. Programoje skambės dainos, su kuriomis užaugome visi. Tai – muzika, apimanti kelis dešimtmečius ir net šimtmečius – nuo klasikos grožio iki retro smagumo, kino filmų, miuziklų, pop ir roko žanro kūrinių. Nepraleiskite progos siautulingam lapkričiui.

Po koncerto – vakaras su DJ.
Bilietas – 25 Eur/asm.
Rašykite rezervacijos žinutę el.p. pasiulymai@vasaris.lt, persiųsime apmokėjimui rekvizitus. Taip pat bilietus galite įsigyti ir restorano „Vasaris“ bare. Bilietai – jau prekyboje!