Panevėžio plėtros agentūra

„Romantiški vakarai“

Menas

Tai bus vakarai, kuriuos apgaubs romantiška atmosfera ir senojo malūno paslaptingumas. Naujas renginių ciklas ROMANTIŠKI VAKARAI praturtins Jūsų pasaulį naujomis spalvomis, padės pabėgti nuo kasdienybės, leis pasinerti į romantišką pasaulį ir atrasti kultūros prasmę. Renginio metu visi svečiai turės galimybę susipažinti su įvairių sričių kultūros atstovais, įskaitant aktorius, muzikantus ir daugelį kitų talentingų žmonių.
Mūsų renginių ciklą pradėsime pasikviesdami Jus susipažinti su poete, visuomenininke Elvyra Pažemeckaite ir Auksinį scenos kryžių gavusia aktore Asta Preidyte. Vakaro metu jos kalbės apie viena kitos kultūrinę veiklą bei skaitys įvairių autorių kūrinius. Jų balsai ir sukurta nuotaika apgaubs Jus kaip banguojanti jūra - žavinti, įtraukianti ir užburianti.

Poetės Elvyros Pažemeckaitės talentą galime atrasti dviejuose poezijos rinkiniuose: „Retušuoju gyvenimą“ ir „Žiponėlis kielei“. 44 metus Elvyra praleido Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės–Bitės viešojoje bibliotekoje, kur organizavo kultūros renginius ir susitiko su Lietuvos iškiliais kūrėjais. Poetė Elvyra didžiuojasi tuo, kad jos kūrybą skaito talentinga aktorė Asta Preidytė: „Eilėraštis – tai mikro drama, o tai jau aktorės Astos kūryba“ - teigia Elvyra.

Aktorė Asta Preidytė - Panevėžio krašto žvaigždė, kurios aktorinės galių spindesys nelieka nepastebėtas. Jos įspūdingas kūrybinis kelias vedė vaidmenų labirintais, o sukurti personažai įsiminė kiekvieno mintyse.

„Déjà vu“ restorane vyksiantis renginių ciklas yra puiki galimybė pabėgti nuo kasdienybės, leisti sau pasinerti į romantišką pasaulį ir atrasti kultūros prasmę. Renginio metu galėsite mėgautis gardžiais restorano patiekalais, palepinti save desertais ar mėgiamu gėrimu.
Kviečiame Jus į šiuos nepakartojamus vakarus ir tikimės juos praleisti kartu su jumis!

Renginių ciklas „Romantiški vakarai“ vyks kiekvieną ketvirtadienį, 19 val.
Kaina: 5 Eur/asm.

- Déjà vu -
Staliuko rezervacija: +370 616 16178
https://romantic.lt