Komedija „Neplanuotas pasimatymas“

Spektakliai

LAPKRIČIO 9 d. 18 val. trečiadienį - žaisminga, valiūkiška, šiek tiek romantiška ir labai juokinga komedija NEPLANUOTAS PASIMATYMAS Panevėžio bendruomenių rūmuose.

Vaidina:
Kristina - Vitalija Mockevičiūtė,
Darius - Andrius Bialobžeskis arba Ramūnas Šimukauskas
Policininkas - Donatas Šimukauskas arba Ramūnas Šimukauskas.

Režisierius – Ričardas Vitkaitis

Įsivaizduokite, kad Jūs ruošiatės eiti į šventinį vakarėlį Naujųjų metų išvakarėse, o Jus įviliojo į neplanuotą pasimatymą.

Spektaklio personažai, atrodytų, neturi nieko bendro. Jis - uždaras vienišius, Ji – trykštanti energija, besidžiaugianti gyvenimu moteris. Komedija įgauna pagreitį, kai šie du personažai susitinka švenčių išvakarėse viename bute. Ji planuoja eiti į naujametinį kaukių vakarėlį. Jis telefonu prašo trumpam užbėgti pas jį į namus, antraip grasina iššokti pro langą. Ji geraširdiškai bėga gelbėti nepažįstamojo, o Jis įvilioja ją į neplanuotą pasimatymą ir dar ketina atskleisti paslaptį, kuri apvers jos gyvenimą aukštyn kojomis.

Daugiau siužeto vingių neatskleisime, nors jų šioje komedijoje žiūrovams autoriai paruošė dar ne vieną.
Aktoriai spektaklyje meistriškai atskleidžia ne tik komedijos spalvingumą, bet ir subtiliai perteikia žmogiškųjų santykių psichologinius niuansus. Kuomet spektaklyje personažų santykiai pasiekia emocinį piką, juos sutramdo atvykęs pareigūnas.

Trukmė - 1 val. 20 min.

Spektaklio metu rekomenduojamas kaukių dėvėjimas.