Panevėžio plėtros agentūra

Kino ir putojančio vyno vakaras „Korsažas“

Degustacija

KORSAŽAS.
Prancūzija, Austrija, Vokietija, Vengrija.
Derinsime putojančius vynus prie kino.

***

Moteriai negalima rūkyti, piktnaudžiauti saldumynais, bėgioti, pernelyg garsiai juoktis, per greitai jodinėti… Motinai negalima teikti pirmenybės grynam orui, o ne mokslams, lavinti vaiko vaizduotę, o ne paklusnumą, kvailioti ir taip rodyti blogą pavyzdį. Imperatorienei negalima turėti savo nuomonės, rinktis, kada pakilti nuo vakarienės stalo, nesakyti beprasmės sveikinimo kalbos. Elžbieta Vitelsbach, dar žinoma kaip Sisi, yra moteris, motina ir Austrijos imperatorienė. Jai jau 40, ir visoms šioms taisyklėms ji išdidžiai rodo vidurinį pirštą. Ji susitikinėja su buvusiais mylimaisiais, ironiškai šypsosi iš ją gaubiančių legendų ir, padedama patikimos tarnaitės, kurpia pabėgimo planą. Korsetas veržia per stipriai, jos tikslas – laisvė.

Filmas prestižiniame Kanų kino festivalio, programoje „Ypatingas žvilgsnis“, pelnė aktorei Vicky Krieps apdovanojimą už geriausią aktorės vaidmenį, Europos kino apdovanojimuose nominuotas geriausio filmo, režisieriaus ir aktorės kategorijose, o Europos šalių kino forume „Scanorama“ buvo lankomiausių filmų trejetuke.

Degustuosime tris putojančius vynus, mėgausimės imperatorišku užkandžiu ir, žinoma, ieškosime paralelių tarp dabarties ir XIX amžiaus vertybių, vyno filosofijos ir savosios mąstymo linijos… kokia bus šįkart mūsų jusles gaubianti terroir išraiška?..

Rugsėjo 21 ir 22 dienomis. Rinkitės jums patrauklesnę datą. Galimos ir nealkoholinės alternatyvos, veganiški/vegetariški užkandžiai ar be gluteno (tokius bilietus įsigykite restorano “Vasaris” bare ir leiskite žinoti apie tai perkant bilietą).
Bilietai jau prekyboje: KC “Garsas” kasoje bei restorano “Vasaris” bare.
Bilietas 29€ (kinas, vynai, užkandžiai).

Renginio partneriai: “Vyno klubas”.
Renginio vieta: KC “Garsas”