Kinas po atviru dangumi / Filmas „Lošėjas"

Filmai

Birželio 25 d. 22:00 val. kinas po atviru dangumi Panevėžio miesto Laisvės aikštėje. Filmas „Lošėjas“. Kino seansas nemokamas.

 Kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ 2014 metais nominuotas 9 kategorijose, laimėjęs 6 apdovanojimus:
Geriausias filmas, režisierius (I. Jonynas), aktorius (V. Kaniušonis), kompozitorius (P. Kilbauskas, D. Strupinskas), dailininkas (N. Narmontas), profesinės meistrystės darbas (A. Pugačiauskas):
 

LOŠĖJAS

Lietuva, drama, trileris, 2014, 1:50, N-16

Režisierius: Ignas Jonynas

Vaidina: Vytautas Kaniusonis, Oona Mekas, Rimas Blockis, Giedre Giedraityte, Valerijus Jevsejevas, Lukas Kersys, Romuald Lavrynovic, Simas Lindesis, Arturas Sablauskas, Jonas Vaitkus

Originalo kalba: lietuvių

Įtaigus, dinamiškas ir provokuojantis „Lošėjas“ nusitaiko į ribinėse situacijose esančius žmones, kurie yra žymiai arčiau mūsų nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nusivylę ir nebeturintys ko prarasti filmo personažai ilgainiui atsiduria tiesiog per arti mirties ir padaro ją pasipelnymo įrankiu. Iš mirties galima lošti. Kaip? Apie tai pasakoja filmo siužetas.

*Atsižvelgiant į pandemiją šalyje, gyventojams primename, kad renginiuose privaloma laikytis nustatytų karantino reikalavimų – išlaikyti saugų 2 metrų atstumą, dėvėti veido apsaugos priemones, turint viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į renginį nevykti. 

Projektas „Nacionalinis kinas" iš dalies finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės ir Lietuvos kino centro.