„JOKIO SKIRTUMO su/be negalios“

Kiti renginiai

KVIEČIAME Į RENGINIUS „JOKIO SKIRTUMO su/be negalios“

Neįgaliųjų reikalų departamentas tęsia kampaniją „Jokio skirtumo“, kuria siekia atkreipti darbdavių ir visuomenės dėmesį į žmonių su negalia iššūkius ir galimybes atviroje darbo rinkoje.

Kviečiame Jus sudalyvauti šiai kampanijai skirtuose renginiuose, kuriuose keisimės kontaktais, diskutuosime, juoksimės, griausime stereotipus ir sieksime kuo plačiau skleisti žinią, kad negalia ≠ nekompetencija, mes galime sėkmingai integruotis į atvirą darbo rinką, įprasminti save, rasti savo nišą, įgyvendinti užduotis, siekti asmeninių ir profesinių tikslų – nesvarbu, su negalia ar be negalios. Nes visų pirma – mes visi esame žmonės.

Renginiai nemokami ir yra atviri visuomenei.

Renginys Panevėžio mieste jau rugsėjo 15d.!

Vieta: Romantic viešbutis Kranto g. 24

Programa:

18:00 – 18:20 – „Blitz kontaktų mugė“ su renginio svečiais
Atviras ryšių ir kontaktų mezgimas, dalinimasis patirtimi ir kvietimai pratęsti pažintis prie bendravimo suolelio renginio pabaigoje.

18:20 – 19:00  Diskusija „Jokio skirtumo“: Negalianekompetencija atviroje darbo rinkoje.
Diskusijos metu neformaliai griausime stereotipus, dalinsimės realiai pavyzdžiais, sėkmės istorijomis ir iššūkiais. Aptarsime specialybių įvairovę ir galimybes „įdarbinti“ savo kompetencijas. Ko reikia norint į(si)darbinti (kompetencija, požiūris, ryžtas ir kt.). Auditorijos klausimai-atsakymai visos diskusijos metu. Dalyvauja:

  • Gintaras Kunskas. Sėkmingai dirbantis neįgalusis, aktyvaus laisvalaikio mėgėjas sakantis, kad „Ima iš gyvenimo viską, ką jis jam duoda“.
  • “Alvas” grupės Personalo vadovas – teisininkas Vytautas Kuzmickas. „Alvas“ įmonių grupei priklausančios „Pajuvos“ kolektyvą šiuo metu sudaro virš 70 proc. negalią turinčių darbuotojų, iš jų 40 proc. turi vidutinę negalią
  • „Hero talents“ agentūros įkūrėja Ema Navickienė. arbas kūrybinuose reklamos projektuose – talento ir negalios įgalinimas.

19:00 – 19:20 Aistės Krušinskaitės humoristinis stand-up pasirodymas
Aistė su saviironija žvelgia į savo negalią ir gyvenimo iššūkius priima per pozityvą.

19:20 – 20:00 Bendravimo suolelio Jokio skirtumo“ aktyvacija
Kontaktų mugė ir pokalbių sesijos prie bendravimo suolelio