Panevėžio plėtros agentūra

Informaciniai renginiai norintiems savanoriauti

Virtualus renginys

2023-tiems metams pasižadėjote skirti laiko savirealizacijai, atrasti daugiau prasmės kasdienybėje ar išbandyti naują veiklą? Pažadus pradėkite įgyvendinti jau dabar! Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos „Niekieno vaikai“ savanorių komandos Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei Panevėžyje ir pasirūpinti, kad nė vienas vaikas neliktų vienišas.  

Pirmasis žingsnis – registracija į informacinius renginius, kurių metu daugiau papasakosime apie tai, ko reikia, norint pradėti savanorystės kelią mūsų organizacijoje, kaip vyksta budėjimai ir kodėl jų metu teikiama pagalba yra tokia reikalinga vaikams. Taip pat išgirsite pačių savanorių patirtis ir galėsite užduoti visus Jums rūpimus klausimus.

Renginio trukmė: iki 1 val. 30 min.

Susitikimas vyks nuotoliniu būdu per Zoom platformą. Prisijungimą atsiųsime likus dienai iki renginio, o jei registruositės renginio dieną – likus 1 valandai iki susitikimo.

Jei renginio dieną negausite prisijungimo nuorodos, pasitikrinkite šlamšto (spam) dėžutę, o jei nuorodos nerasite ir ten, rašykite el. paštu info@savanoriaivaikams.lt.

Daugiau apie savanorystę galite sužinoti čia: www.niekienovaikai.lt.