Panevėžio plėtros agentūra

Bėgimo ir ėjimo iššūkis už mamų emocinę sveikatą

Kiti renginiai

Projektas „Mama mums rūpi“ savo veikla siekia, kad kūdikio besilaukiančios moterys ir juos auginantys tėvai, susidūrę su emociniais sunkumais ar psichikos sutrikimais, gautų reikiamą informaciją ir sulauktų reikiamos pagalbos.
Mama Raimonda @bodypositiveflows, gyvenanti Lisabonoje, iš savo patirties puikiai žino kokia yra svarbi laiku gauta reikiama pagalba. Raimonda neslepia, kad yra mama, kuri patyrė ne tik šviesią motinystę pusę. Ji teigia, kad atsistatyti po sunkių emocinių išgyvenimų padėjo judėjimas, psichologas ir vyro palaikymas.
Norėdama, kad ir kitos mamos turėtų palaikymą bei patirtų kuo daugiau džiugių emocijų, Mama Raimonda kovo 12 d. Lisabonoje bėgs pusmaratonį (21 km). Savo idėja ji nori įkvėpti kitas moteris judėti ir atkreipti dėmesį į savo fizinę, emocinę, dvasinę sveikatą ir kviečia parama prisidėti projekto „Mama mums rūpi“ veikloms.
Paramos tikslas – 500 eurų. Jie bus skirti finansuoti psichologinio atsparumo ugdymo užsiėmimus mamos – kartu su psichologe moterys gilinsis į savo stiprybes, vertybes, bandys geriau suprasti emocijas bei jų raišką. O taip pat apžvelgs sunkumus, stengsis ieškoti tinkamiausių būtų juos išspręsti ir pasirūpinti savimi.
Net ir nedidelė auka gali padėti pasiekti didelį tikslą!

Greitai ir paprastai paremti galima čia: https://contribee.com/mama-mums-rupi/project/332

KAIP DAR GALIME PRISIDĖTI?
Būtent tą dieną, kai Raimonda bėgs 21 km (kovo 12 d.,12:00 val.) kviečiame mamas bei visus palaikančius į 2,1 km paramos ėjimą Panevėžio mieste (Skaistakalnio parkas - Wake Panevėžys).
Ten jūsų lauks Mamos mums rūpi, Visapusiško lavinimo centro, Panevėžio šeimų asociacijos atstovės, kurios padės koordinuoti paramos ėjimą.
Šioms organizacijoms, labai artima emocinės ir psichologinės paramos mamoms idėja, todėl organizuojame ėjimą ir Panevėžio mieste, taip palaikydamos mamą Raimondą.

Užpildykite formą, kad galėtume orientuotis kiek žmonių dalyvaus:
https://inx.lv/O42k