Panevėžio plėtros agentūra

„Arti su Agniumi Jankevičiumi“ susitikimas su režisieriumi

Susitikimas

„Arti“ – tai susitikimai su menininkais, kuriančiais Panevėžyje.
Režisieriai, dailininkai, kompozitoriai, choreografai, aktoriai ir kiti menininkai, nuolat atvykstantys kūrybai mūsų teatre, ne tik išleidžia čia premjeras, bet ir įkvepia mūsų kolektyvą, padeda mums augti, įgyti naujų žinių ir įgūdžių, plėsti savo pasaulėvaizdį.

Nėra sąžininga mėgautis tuo užsidarius repeticijų salėje, todėl ir vėl kviesime jus atviriems susitikimams su išskirtiniais menininkais, kurie bent kelis mėnesius būna taip ARTI mūsų.

Pirmajame naujojo sezono „Arti“ susitikime režisieriaus asistentė Sandra Juzėnienė kalbins ką tik įvykusios premjeros – spektaklio „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ režisierių Agnių Jankevičių.

Agnius Jankevičius (g. 1979 m.) – teatro režisierius, aktorius, dramaturgas, scenarijų autorius, teatro pedagogas. 2003 m. baigė teatro režisūros bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovas prof. Jonas Vaitkus). Vienas iš meninio profilio sindikato „Bad Rabbits“ iniciatorių ir steigėjų. Yra pastatęs per 50 spektaklių įvairiuose Lietuvos teatruose, dažniausiai kuria Nacionaliniame Kauno dramos teatre, Kauno kameriniame teatre, Lietuvos senajame teatre bei Valstybiniame Jaunimo teatre. 2021 metais pristatė savo pirmąjį darbą Juozo Miltinio teatre – „Idomenėjas“.
.
Susipažinti su Agniumi Jankevičiumi iš ARTI galėsite rugsėjo 24 d. 14 val. Juozo Miltinio dramos teatro fojė.

Renginys NEMOKAMAS.