Panevėžio plėtros agentūra

Angelų takais - VR filmas M.K. Čiurlionio kūrinių motyvais

Menas

M. K. Čiurlionio mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – „Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“. Iš tiesų, šiomis dienomis viskas kitaip – daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Mūsų pasaulis subyrėjęs į atskiras simfonijos dalis. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą, harmoningesnį pasaulį. Matę filmą neleis pameluoti, kad kelionė tame pasaulyje, po daugiau nei 60 M. K. Čiurlionio paveikslų, – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.

Tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti nuo kasdienybės ir pabūti šviesoje.

Seanso trukmė – 45 min. (reikalinga išankstinė rezervacija). Patirtis pritaikyta sėdimai pozicijai. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

Bilietai – bilietai parduodami internetu drauge rezervuojant peržiūros laiką. Taip pat galima Įsigyti bilietus seansų vietoj, tik jeigu yra laisvų vietų. Atsiskaitymas vietoje – tik bankine kortele, grynieji nėra priimami.

Apdovanojimai: projektas sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį apdovanojimą už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą „Lumen Prize for Art and Technology“. 2020 m. įvertintas „Sidabrine gerve“ už profesinę meistrystę.

Daugiau informacijos ir bilietai: https://tinyurl.com/jf7kr52u