Panevėžio plėtros agentūra

Imersinis spektaklis „Pragaras“, rež. M. Klimaitė, chor. Sakurako

Spektakliai

Imersinis spektaklis „Pragaras“, rež. M. Klimaitė, chor. Sakurako

N - 18 (tinka ir jaunimui)

Režisierė – Monika Klimaitė
Inscenizacijos autorė – Monika Klimaitė
Choreografė – Sakurako
Kompozitorius – Phil Von
Scenografas, kostiumų dailininkas – Arvydas Gudas
Dailininkė – Jūratė Morkevičienė
Šviesų dailininkas – Marius Ajauskas

Vaidina: Radvilė Bronušaitė, Dovilė Klementjeva, Elona Karoblytė, Aliona Kuriakina, Agnė Muralytė, Ovidijus Kazarinas, Aidas Jurgaitis, Martynas Klementjevas, Mindaugas Ancevičius.

Imersinis spektaklis „Pragaras“ – butoh šokio teatro, judesio, muzikos ir žodžio spektaklis, sukurtas inscenizuojant originalią Dantės Aligjerio poemą „Dieviškoji komedija“, pritaikant ją makabriškam ir sykiu šiuolaikiniam, žiūrovus įtraukiančiam reginiui.

Panevėžio teatras „Menas“ šiame spektaklyje virsta siurrealistiniu XXI a. muziejumi, Dantės poema – kvapą gniaužiančiu kelionės maršrutu, aktoriai – gerai atpažįstamais eksponatais, žiūrovai – dalyviais, liudininkais, keliautojais, o gal net ir pagrindiniais veikėjais.

Ar nebus taip, kad pats Dantė, pristigęs kūrybinio įkvėpimo, persikėlė į XXI a. jo pasisemti? Viską nukopijavo, nieko neišgalvojo, o grįžęs atgal į XIV amžių netyčia sukūrė šedevrą, žiauriausią, tiksliausią ir svarbiausią „Kaip per 9 dienas sukurti pragarą žemėje“ gidą? Gal Dantė, apkerėtas savo kūrinio, sukūrė „pragaro“ virusą, kuris dabar sėkmingai „nulaužinėja“ pasaulio egzistavimo sistemą? Ir dabar gyvename pagal Dantės sistemos siužetą? Gal visos europinės lėšos skiriamos slaptai Dantės sistemai „Highway to hell“ atnaujinimui? Gal dėl to, kad viskas čia griūna, kaltas „Pragaras“?

O gal ir ne, tik spekuliuojam, todėl geriau būtų, kad patys atvyktumėt ir patirtumėt.

Taip pat kviečiame bilietus rezervuoti tel. (8-45) 468935 arba el. paštu: teatras.menas@gmail.com
Kasos darbo laikas: II-V 11-15 val. ir 1 val. prieš renginį.