Panevėžio plėtros agentūra

Trumpametražis stop kadro animacinis video „Apie ką svajoja Panevėžys?“

Filmai

-- P R E M J E R A --
Trumpametražis stop kadro animacinis video - Apie ką svajoja Panevėžys?

Autorius: Alena | Baltarusija, "Artihost" meno ir kultūros rezidentė

Kada: Lapkričio 11 d. 14:00 val
Kur: Panevėžio Atviro Jaunimo Centras

(Lapkričio 13-20 d., po renginio pristatymo, animacinį vaizdo įrašą susidomėję žmonės galės išvysti Panevėžio Atviro Jaunimo Centre ir Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Įrašas bus transliuojamas ant ekrano visą savaitę)

Tai bendruomeninis meno projektas susijęs su Panevėžio miesto istorija.

Su Panevėžio Atviro Jaunimo Centro ir Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos jaunimo erdvės pagalba, 2D animatorė menininkė Alena iš Baltarusijos pasiūlė jaunimui stop kadro animacijos dirbtuves.

Visą mėnesį Alena ir jaunieji kūrėjai tyrinėjo skirtingus istorinius faktus apie miestą, lankė muziejus, nagrinėjo įvairias Panevėžio vietas ir galiausiai sukūrė animaciją.

Tai bus trumpas stop kadro animacinis video montažas, pasakojantis apie miesto istorijas. Paskutinio renginio metu autorė nori pristatyti ir parodyti vaizdo įrašą visiems besidomintiems, taip pat pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais praleistais kartu.

Renginį organizuojantis „Artihost“ – tai vienintelė pasaulyje hostelio ir bendradarbystės erdvė, siūlanti meno ir kultūros rezidencijas. Kartu su menininkais ir kultūros atstovais vystomi tarptautiniai meno ir kultūros projektai Panevėžio mieste.