Panevėžio plėtros agentūra

Jurga | Patyriminis koncertas „Svajonių dirbtuvės“

Koncertai

XXI-asis Bistrampolio festivalis. Jurga | Patyriminis koncertas „Svajonių dirbtuvės“

 

Birželio 18 d., 17 val. kviečiame į  šventinį atlikėjos Jurgos koncertą, kuriame kursime ir pojūčiais įtvirtinsime savo svajonių gyvenimo viziją.

 

Apie svajonių dirbtuvių kūrėjus:

Jurga Šeduikytė, dar žinoma muzikiniu sceniniu vardu Jurga - dainininkė, kompozitorė, aktorė, žurnalistė ir rašytoja, socialinė veikėja. Jurgos “sąskaitoje”- 10 apdovanotų autorinės muzikos albumų, trys knygos, šįmet nacionaliniuose kino apdovanojimuose kartu su komanda kūrėjai įteikta „Sidabrinė gervė“ už geriausią animacinį filmą. Jurga atliko ne vieną pagrindinį vaidmenį užsienio kompanijų filmuose, yra parašiusi ne vieną apdovanotą garso takelį filmui, įgarsino dešimtis animacinių filmų personažų.

 Jurga taip pat žinoma kaip saviugdos bei EQ seminarų ir dirbtuvių praktikė, “Psichologijos klubo Lipt stogais ir žiūrėt žemyn” moderatorė ir autorinės mokymų programos „Lengvumo dirbtuvės: 21 diena arčiau savęs“ autorė, veda grupinius ir individualius „savęs patyrimo per balsa“ užsiėmimus.

Jurga yra puiki pasakotoja ir dialogo mezgėja. Ir tai daro jau daugiau nei 20 metų koncertuodama, rašydama knygas bei kurdama filmus ir per savo kūrybą bei vedamus mokymus dalindamasi patirtimi bei atradimais su klausytojais.

 

Kęstutis Pavalkis: LMTA fortepijono katedros absolventas, klasikos, džiazo bei improvizacinės muzikos dėstytojas.

 

Mantas Tamulionis: Garso režisierius, „Linkmenų“ garso dizaino katedros dėstytojas.

 

Kuo patyriminis koncertas skiriasi nuo įprasto? „Esminis skirtumas – muzika ir dainų tekstai sudėlioti sąmoningai, specialia tvarka, kuriant atmosferą, kurioje visi savi ir nėra klaidų. Viena iš dalyvių sakė koncerto metu pajutusi, kad kažkas ja rūpinasi. Tada jai kilo ašarą išspaudęs klausimas: o kiek aš pati savimi pasirūpinu, kad būčiau sveika ir laiminga? Patyrimai - labai individualūs. Tačiau jautrūs. O mes su pianistu Kęstučiu Pavalkiu kuriam saugią ir palaikančią aplinką, kartais tikslingai įdarbinam Jūsų fantaziją, kad įsikvėptumėt savo svajonių įgyvendinimui ir pailsėtumėt nuo ratuku besisukančios rutinos ar minčių karuselės,“ – sako projekto sumanytoja Jurga Šeduikytė.

 

Kas vyksta patyriminio koncerto metu? Klausydamiesi motyvuojančios ir svajingos gyvai atliekamos Jurgos Šeduikytės muzikos dalyviai pagal pozityvaus mąstymo principus kuria svajonių sakinį, susitinka su savo vidiniu vaiku ir kitomis nesunkiomis praktikomis yra kviečiami pajusti save čia ir dabar.  Jurga dalinasi ne tik savo muzika, bet ir per daugiau nei 20 metų muzikos scenoje ir kine bei teatre surastais įrankiais, padedančiais atgauti jėgas, o baimes paversti jėgų ir motyvacijos šaltiniu.

 

Ko tikėtis? Lengvumo, poilsio ir skrydžio ten, kur norime būti. Šventiškos atmosferos, nuoširdaus ir jaukaus pokalbio su žinoma Lietuvos dainininke ir kūrėja Jurga.

 

Bilietai:

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/xxi-bistrampolio-festivalis-jurga--patyriminis-koncertas-svajoniu-dirbtuves-393965/