Panevėžio plėtros agentūra

GRAŽI IR TA GALINGA: MIMOZOS IR SIRENOS / Klaipėdos jaunimo teatras

Spektakliai

GRAŽI IR TA GALINGA: MIMOZOS IR SIRENOS
Klaipėdos jaunimo teatras/Lietuva
Spektaklis – koncertas

Moterims ir ne tik. Toms ar tiems, kurie nori pasikrauti geros, teisingos, sprogdinančios energijos. Kurie nori gerai praleisti laiką teatre. Toms ar tiems, kurie ieško įkvėpimo, nori pažadinti moterišką energiją ir „bėgti su vilkais“. Toms ar tiems, kurie pasiilgo matyti stiprias ir galingas moteris teatro scenoje. Kuriems patinka kai teatras perlipa dramos ribas ir pasiūlo gerą, kokybišką gyvą, teatralizuotą koncertą.
Kartais jautiesi negraži, kartais pasimetusi, kartais tampi tokia didelė, kad tavo ego netelpa kambaryje ir lubos tau per žemos, o sienos per arti. Kartais tu bėgi į save, bet tik nubėgusi pusę kelio supranti, kad bėgai – nuo savęs. Sustojusi tarp visų draugų, tėvų, giminių, vaikų, kolegų ir visuomenės lūkesčių atsisuki į save su klausimu: „kiek manęs yra manyje?“ Kiek galingos ir gražios telpa manyje?

„Graži ir ta galinga” kviečia jus į naują programą „Mimozos ir sirenos” * pasitikti naują etapą kartu. Savo nerimą paleisime būgnų ritmu, kad vėl iš naujo sutiktume save – žavias, galingas ir laimingas, net jei kartais ir pasiklydusias, bet vis grįžtančias į save!

* Mimoza – augalas, pasižymintis jautrumu, ypač išoriniam dirginimui. Mimozos žiedas pražysta žiemos pabaigoje ir reprezentuoja saulę, žymi virsmą, todėl laikomas džiaugsmo, pergalingo gyvenimo simboliu.
Taip pat siejamas su slapta meile bei jautrumo temomis (kaip gedulo gestas).
* Mimoza – šampanas ir apelsinų sultys aukštoje taurėje, elegantiškas kokteilis, skirtas šventiniams pusryčiams, atsipalaidavimui ir malonumui.
* Sirenos – mitinės būtybės, savo dainomis viliojusios plaukti į salas.
* Sirenos – pavojaus signalas.

Aktorės, muzikos ir dainų tekstų autorės: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė
Dramaturgė: Birutė Kapustinskaitė
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Rūta Venskutė
Garso režisierius: Kipras Dominas
Šviesų dailininkas: Julius Kuršis

• Rekomenduojama N-14

Po spektaklio vyks pokalbis/diskusija su kūrybine komanda. Diskusiją moderuos Monika Jašinskaitė - scenos meno tyrinėtoja ir kritikė, auksinių scenos kryžių komisijos narė. Kaip vertinimo komisijos narė dalyvavo XV ir XVI-ajame Panevėžio kamerinių teatrų festivalyje.
Monikai įdomu susitikti su Panevėžio miesto publika ir norisi suprasti, kaip scenos įvykiai siejasi su žiūrovų gyvenimu.

Bilietus galite įsigyti teatro „Menas“ kasoje: II-V 11-15 val. ir 1 val. prieš renginį.

Taip pat kviečiame bilietus rezervuoti tel. (8-45) 468935 arba el. paštu: teatras.menas@gmail.com

Festivalio pagrindinis rėmėjas: Lietuvos kultūros taryba

Festivalio rėmėjas: Panevėžio miesto savivaldybė