Panevėžio plėtros agentūra

Evelina Sašenko „Je chante piaf“ | XII Bistrampolio festivalis

Festivalis

Talentingoji Evelina Sašenko į sceną žengia su pirmąją ir amžina savo meile - Edith Piaf dainomis. Būtent šios prancūzų dainininkės kūryba Eveliną lydi nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos salėmis karjeros įkarštyje.


Ir iš tiesų – tie, kas nors sykį yra girdėję „Mažojo Paryžiaus žvirblio“ balsą, žino, kad jis paliečia ne tik ausis, bet ir širdį, ilgam, o gal visam palikdamas romantiško liūdesio gaidą.


Evelina Edith Piaf dainose gyvena visa savo siela ir mintimis, puikiai prisijaukinusi ne tik prancūzų kalbą, bet, rodos, ir siauras Montmartro gatveles, laikmetį, chanson‘o žanrui būdingą nuotaiką. Ji jautriai keliauja po melodingą istoriją, kartais savo, o kartais pačiai Edith būdingomis manieromis pasakodama apie ištikimybę, jautrumą, supratimą, pagarbą, užuojautą, ilgesį ir viltį.


Pasirodymo metu Evelinai pritars ištikimas jos scenos bendražygis, neatsiejamas nuo atlikėjos ir jos mūzos Edith Piaf akistatų - pianistas Paulius Zdanavičius.


Programoje skambės puikiai pažįstamos bet naujai suskambėsiančios dainos: „La Vie En Rose“ „Padam padam“, „Hymne a L'amour“, „La Foule“, „L accordeniste“ ir kitos.


Tegul jaukus rudens sekmadienis Bistrampolio dvare prisipildo paryžietiškos meilės ir skambesio, kurį dovanos nuostabaus balso savininkė – Evelina Sašenko.

 Bilietai: https://bit.ly/17JeChantePiaf

Bilietų kainos: 19.00-26.00 Eur
Bilietus platina BILIETAI.LT