Dviejų dalių monospektaklis MOTERIMS IR JŲ VYRAMS (rež. L. Kondrotaitė)

Spektakliai

Willy Russell
MOTERIMS IR JŲ VYRAMS
Dviejų dalių spektaklis pagal Willy‘o Russello pjesę „Širlė Valentain“

Režisierė – Ligita Kondrotaitė
Iš anglų kalbos vertė – Monika Deveikytė
Scenografija ir kostiumai – Margarita Misiukova
Vaidina – Ligita Kondrotaitė
Premjera – 2016 m. sausio 14 d.

Kadaise buvusi savarankiška moteris, dabar Širlė Valentain – namų šeimininkė, ištikta vadinamosios amžiaus vidurio krizės. Didžiąją gyvenimo dalį ji praleidžia tarp keturių sienų, dažniausiai viena: vaikai užaugę ir išsilakstę, o vyras beveik visą laiką praleidžia darbe. Širlė Valentain gyvena atsiminimais, kokia ji buvo, ir yra įklimpusi į kasdieninę rutiną, buitinius barnius su vyru, o geriausia jos pašnekovė – virtuvės siena. Kai draugė, laimėjusi loterijoje, ruošiasi važiuoti į Graikiją, Širlė pasinaudoja galimybe ir vyksta kartu. Kelionės metu ji pradeda save ir aplinkinį pasaulį matyti kitomis akimis, todėl nusprendžia pakeisti savo gyvenimą.

Monospektaklis „Moterims ir jų vyrams“ – tai moters gyvenimo ir savęs atradimo istorija. Kaip teigia spektaklio režisierė ir aktorė Ligita Kondrotaitė, „Spektaklyje gvildenama situacija dažnai moteriai atpažįstama. Dar dažniau mes neigiame: jau mums taip tikrai taip neatsitiks. Galima vadinti tai komedija, bet ši komedija sukels ne tik juoką. Ir vis dėlto, tai drama su labai gera pabaiga ir subtiliu humoru.“

Įėjimas į renginį tik su Galimybių pasu. Renginyje privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido kaukes arba respiratorius.